Yrd. Doç. Dr. Yavuz Örnek: “Nuh Peygamberin Gemisinde İnternet Vardı”

Nuh (a.s) gemisi de nükleer enerji ile çalışıyordu. Son derece modern bir gemi idi.

1 902

İstanbul Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Yavuz Örnek, Nuh Tufanı’na ilişkin yeni iddialarını kaleme aldığı “Destanların Sultanı Tufan 46 Katlı Gemi” isimli yeni kitabıyla ortaya koydu.

İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enstitüsü Yard. Doç. Dr. Yavuz Örnek dört yıllık çalışmaları sonrasında kaleme aldığı kitabında tufanda yüksek teknojinin varlığına dikkat çekti. Kitabında söz konusu geminin yapımına ve çalışma prensibine ilişkin görüşlerini öne süren Örnek, “ Hz. Nuh’un gemisi bugün dahi bilmediğimiz çok yüksek bir teknolojiyle yapılmıştır. Çok kaliteli çelikten yapılmıştır. Belkide o çelik bugün elimizde değildir. Gemi 6 ay veya 1 yıl suların üzerinde kalmıştır. Buna sıvı yakıt yetmeyeceği için dolayısıyla Hz. Nuh’un gemisi nükleer enerji ile çalışıyordu. Bugün nükleer enerji ile 6 ay çalışıp suların altında kalan deniz altı araçları vardır. Aynı şekilde de Nuh (a.s) gemisi de nükleer enerji ile çalışıyordu. Son derece modern bir gemi idi. 3 katlı değil 3 kısımdan oluşuyordu. Hatta Hz. Nuh’un kendi televizyonu, interneti, uzaya giden araçları vardı” dedi.

“Gemiye hayvanlar değil döllenmiş yumurtalar alındı”

Yard. Doç. Dr. Yavuz Örnek tufan öncesinde gemiye hayvanların alınmadığını iddia ederek, “ Hz. Nuh ücret karşılığı dünyanın bütün laboratuarlarından bütün hayvanların döllenmiş yumurtalarını satın aldı. Dünyanın hiçbir yerinden hayvan getirmedi. Gemiye hiçbir hayvan alınmamıştır. Sadece bir dişi bir erkek yumurtalar alındı.”

“Hz. Nuh oğlu ile görüştü”

Tufanı anlayabilmek için yüksek teknolojinin geçmişte varlığına inanmak gerektiğine dikkat çeken Yard. Doç. Dr. Örnek iddialarını daha da çarpıcı hale getirerek şunları söyledi: “ Kuran’ı Kerim’de bir ayette, ‘Hz. Nuh dağlar kadar dalgalar arasında giderken oğlu ile konuştu’ geçiyor. Şimdi dağlar kadar dalga demek 500 – 600 metre yüksekliğinde dalga denektir. Oğlu o sırada kendisinden 100km uzaklıktaydı. O an telefonla iletişim kurdular. Peki oğlu o dağa nasıl çıkacaktı. Tabii ki de uzay araçları ile çıkacaktı.”

Kaynak Milliyet
1 yorum
  1. Hıncal Ulukan diyor

    yavuz örnek, fetöcü torpille gönderildiği syracuse üniversitesinden “yetersizlik” nedeni ile atılmıştır!!! bu konu çok ciddi bir konudur!! türk üniversitelerinde böylesine “düşük ve berbat seviyede” akademisyenlerin çalışması ve bunların maaşlarının milletin vergileri ile ödenilmesi derhal mecliste araştırılmalıdır! bizim ödediğimiz vergilerle maaşı tıkır-tıkır ödenen yavuz örnek, 1989’da yazdığını iddia ettiği yüksek lisans tezi ile ilgili yök tez tarama sisteminde hiçbir bilgi bulunmayan, yurt dışında yazdığını iddia ettiği doktora tezi ile ilgili de google’da, kendi özgeçmiş sayfası hariç, bir şey bulunmayan öğretim üyesidir!!!… soru: bu kişi istanbul üniversitesinde nasıl ders verebiliyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.