Arkeoloji ve Gezi Kültürü Dergisi

Çok Sevdiğimiz Bir Müzik Sitesi

0 86

Müzik herkesin vazgeçilmezi, günlük hayatının bir parçası. Müzik ihtiyacımızı genelde Itunes, Spotify, Youtube gibi herkesin bildiği yerlerden karşılıyoruz. Size bu makalede son zamanlarda keşfettiğim ve vazgeçilmezim olan bir müzik sitesinden bahsedeceğim.

Bu sitenin adı muzikdinle.tv.tr; sitenin en güzel yanı hiç kuşkusuz ki, birbirinden güzel Müzik Listeleri. Her zevke uygun müzik listelerini bu sitede bulmak mümkün. 80’ler, 90’lar, 2000’ler gibi dönem şarkılarını içeren listeler olsun, Arabesk, Pop gibi türleri baz alan listeler olsun, sevdiğiniz şarkıcıların en güzel şarkılarından oluşan listeler olsun. Hepsini bu sitede bulmak mümkün. Birkaç örnek müzik listesini yazmak gerekirse; En Yeni Pop Şarkılar [2017], En Sevilen Zara Türküleri, Efsane Slow Şarkılar, Mustafa Ceceli’den En Güzel Aşk Şarkıları, Müslüm Babadan 10 Unutulmaz Şarkı ve daha yüzlercesi…

İlgili Yazılar
1 252

Sitedeki müzik listelerinin haricinde Yeni ve Popüler Albümleri de bu sitede bulmak ve dinlemek mümkün. Ayrıca tüm şarkıcıları, albümleri, şarkıları ve müzik listelerini türlerine göre listeleyebiliyorsunuz.

Sitenin en sevdiğim tarafı çalışırken, bir şeylerle uğraşırken dinlediğim albümlerin ve müzik listelerin otomatik olarak arka planda çalması. Açıkçası, bu site favorilerim arasına çoktandır girmeyi başardı. Bu yüzden size de önermek ve tanıtmak istedim. Umarım siz de beğenirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.