Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

İstanbul Tekne Kiralama Hizmeti

Günümüzde büyük şehirlerde yaşayan insanlar şehrin kalabalık ve gürültü havasından uzaklaşmak için deniz üzerinde vakit geçirmeyi seviyor. Denizin huzur veren ve rahatlatıcı etkisinin yanı sıra...

0 334

Günümüzde büyük şehirlerde yaşayan insanlar şehrin kalabalık ve gürültü havasından uzaklaşmak için deniz üzerinde vakit geçirmeyi seviyor. Denizin huzur veren ve rahatlatıcı etkisinin yanı sıra özellikler İstanbul’da yaşayan insanlar boğaz ve adalar gibi etkileyici manzaraların eşliğinde denizin tadını çıkarabiliyor. Biz Uluçay Yatçılık olarak İstanbul tekne kiralama alanında öncelikle müşterilerimiz denizin keyfini çıkarırken, uzman kaptan ve çalışanlarımızla onların rahatlarını sağlamayı ve güzel bir gün geçirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Tekne Türleri

Nikah, düğün, sünnet gibi özel günleri, iş toplantılarını ya da seyahat turlarını unutulmaz birer anı haline getirebilecek denizin yanı sıra Uluçay bünyesinde Prestij, VIP, Ekonomik ve Davet Tekleri kategorilerinde farklı özellik ve modelde istediğinizi seçebileceğiniz onlarca tekne bulunmaktadır. Şirket gezilerini, gezi turlarını ya da büyük organizasyonları yapabileceğiniz geniş tekne modellerini sitemizdeki kategorilerden rahatça inceleyebilirsiniz. Ayrıca daha önceden bünyemizde yapılan toplantılar ve organizasyonlar hakkında bilgi alabilir ve fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra sitemizde hizmetimizden memnun kalan ve referans olan şirketleri de görüntüleyebilirsiniz.

Uzman ve İstanbul tekne kiralama alanında uzun yılları alan tecrübesiyle kaptan ve personellerimiz misafirlerimizin tekne kiralama öncesinde ve sonrasında bir sorun yaşamadan rahatça vakit geçirmeleri sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

Tekne Kiralama

Aileniz, dostlarınız ya da çalışanlarınızla deniz üzerinde güzel vakit geçirmeniz için sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Size İstanbul tekne kiralama konularında istediğiniz her soruya yanıt vererek ve düzenleyeceğiniz organizasyon ya da tatilinizin için en uygun tekneye ulaşmanızı sağlayacağız. Bizi aramadan önce teknelerin özelliklerini ve modellerini öğrenmek isterseniz sitemizde ki bölümlerde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tekne Hizmetleri

Geniş yat filomuzda teknelerimiz isteklerinize göre dizayn edilmiştir. Genel olarak her teknemizde ulaşabileceğiniz televizyon, digitürk, kablosuz internet, ev sinema sitemi ve klima gibi özelliklerin yanı sıra istediğinizde ailenizle vakit geçirebileceğiniz konforlu ve içerisinde duş, wc özellikleri olan bir kaç kabinli yatları tercih edebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz organizasyonlar için geniş dans alanı ve dj kabini olan gemilerimizi ya da yemekli düğün ve toplantılarınız için yüzün üzerinde kişiye hizmet verebilen birçok farklı tekne modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Kaynak : http://www.ulucayyat.com


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More