Kamu İhale Hukuku Eğitimi – 1

Kamu İhale Mevzuatında yaşanan yoğun değişimler nedeniyle eğitim çalışmaları da önemini sürdürmektedir.

0 30

Hakkakul Avukatlık Bürosu tarafından, 2018 Yılı İçerisinde de Kamu İhale Hukuku Eğitimi Programları Gerçekleştirilecektir.

Hakakul Avukatlık Bürosu, yıllardır Kamu İhale Hukuku alanında gerçekleştirdiği eğitimlere 2018 yılında da farklı dil seçenekleriyle devam edecek. 

Yerli ve yabancı şirketlere kamu ihaleleri alanında avukatlık, danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Hakkakul Avukatlık Bürosu çalışmalarına 2018 yılında da devam etmektedir.

Kamu İhale Mevzuatında yaşanan yoğun değişimler nedeniyle eğitim çalışmaları da önemini sürdürmektedir. Bu nedenlerle hem kamu sektöründen hem de özel sektörden çok sayıda çalışan bu alandaki eğitimlere ihtiyaç duymaktadır. Hakkakul Avukatlık Bürosu, spesifik olarak çalışmakta olduğu bu alandaki, yoğun ihtiyaca cevap verebilmek adına bu yıl da eğitim programları organize edecektir. Özellikle, Türkiye’de ihalelere katılan ya da katılmak isteyen yabancı şirketlerin ihtiyaçlarını düşünerek farklı dillerde de bu eğitimler gerçekleştirilebilmektedir. İngilizce ve Fransızca olarak gerçekleştirilen eğitimlere dair ders notları da yine katılımcılarla paylaşılmaktadır. 

Hakkakul Avukatlık Bürosu tarafından, eğitim talep eden kurum ve kuruluşun ihtiyacını göre Kamu İhale Hukuku Eğitimi programında değişiklikler yapılabilmektedir. Yeni başlayanlar için, bilgilerini güncellemek isteyenler için ya da yalnızca belirli bir konudaki güncel yargı kararlarını inceleyebilmek için eğitim programları hazırlanabilmektedir. Eğitimler yıllardır olduğu gibi yine şehir merkezindeki seçkin otellerde gerçekleştirilmekte ancak, İstanbul dışından talep gelmesi halinde, şirket içi eğitimler de gerçekleştirilebilmektedir. Kamu İhale Hukuku Eğitimi programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere Hakkakul Avukatlık Bürosu’nun web sitesinden ulaşabileceğiniz gibi yine tüm kayıt işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.