Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

Aktüel Ürünler Mobil Uygulaması Yayında

Peki aktüel ürün nedir? diye soracak olursak. Aktüel ürünler a101, bim, şok gibi mağazaların haftalık kampanyalı ürünleridir. Fiyatları gerçektende çok uygundur.

0 484

Bu aktuelurunler.com.tr web sitesi 2018 ocak itibarı ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır. Bu web sitesi üzerinden a101, bim, şok, gratis, watsons gibi marketlerin mağazaların indirimli ürünlerini takip edebileceksiniz. Ayrıca a101 ve bim aktüel ürünleri tek uygulamadan takip etme imkanınız bulunmaktadır. Bu web sitesi ocak ayında açılmış olup 2 ay içerisinde gerçekten çok fazla büyüdü. Uygulamanın amacı a101 aktüel ürünler gibi ürünleri kaçırmamanızı sağlamaktır.

Aktüel ürünler android uygulaması çıkmış bu sitenin. Uygulamayı incelediğimde gerçekten güzel olduğunu görüyoruz. Mağazaların kataloglarını tek uygulamadan kolayca takip edebiliyoruz. Çok kullanışlı olan bu uygulamanın iphone için ne zaman yapılacağı merak konusu. Şuanda İOS kullanıcılarına uygulaması bulunmuyor. İphone kullanıcıları ise aktuelurunler.com.tr web sitesinden bu güzel siteye erişebilirler.

İlgili Yazılar

Peki aktüel ürün nedir? diye soracak olursak. Aktüel ürünler a101, bim, şok gibi mağazaların haftalık kampanyalı ürünleridir. Fiyatları gerçektende çok uygundur. Örnek verecek olursak geçen aylarda iphone x indirimli getirdi bim. Belki bu ürünü alacaktınız ve kaçırıdınız. Bu siteyi takip ediyor olsanız kaçırmazdınız. Bu ürünleri kaçırmamak için ve android kullanıcısı iseniz hemen aktüel ürünler android mobil uygulaması indirin. Eğer kullanmıyorsanız android “aktuelurunler.com.tr” webten girerek bim aktüel ürünler takip etme fırsatını yakalayın.


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More