Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

Sur Yapı Antalya

Turizmin göz bebeği Antalya’da yabancı turistlerin ve yerli yatırımcının vazgeçilmez adresinde

0 545

Turizmin göz bebeği Antalya’da yabancı turistlerin ve yerli yatırımcının vazgeçilmez adresinde, akdenize sıfır, orman içinde veya şehir merkezinde ki süper lüks konutları inceledik. Şimdi sizler için derlediğimiz konut projelerini tanıtalım.

SUR YAPI ANTALYA

Sur Yapı Antalya’nın Kepez ilçesinde 1 milyon 300 bin m2 alanda, 19 bin konut, home ofis, dükkan ve diğer üniteleriyle dev bir şehir kuruluyor. 2019 yılında teslim edilmesi planlanan proje şimdiden ilgi çekmeye başladı.

DELUXE ANTALYA

Görgülü Grup tarafından inşası başlayan proje 6 bloktan oluşuyor. Toplamda 165 daire bulunuyor. Ev sahibi olmanın ihtişamını sunan Görgülü Grup, ultra lüks otel konforunda yazın neminden uzak yerde harika bir yaşam alanı sunuyor.

İlgili Yazılar

PAL CITY VALİ KONAKLARI 2

Antalya’nın gözbebeği Döşemealtı’nda hayata geçirelecek olan harika bir proje. Vali Konakları ilk projesi insanlar tarafından çok beğenilince ikinci proje başlatılmış oldu. Lokasyon bakımından çok merkezi yere sahip ve merkeze göre 4-5 derece daha serin bir yer.

ECO MARINE

OXO Yapı’nın yepyeni projesi Alanya Kargıcak bölgesinde mavi ile yeşile ev sahipliği yapan nezih konumu ile adeta alıcıların vazgeçilmezi durumuna geliyor. 300 gün güneş ve berrak denizi, çiçeklerin kapladığı yollardaki kokuları ile ev sahibi olmak isteyenlerin en gözde yerlerinden biri.

PANOROMA EVLERİ

Antalya’nın en iyi konut projelerinden biri olmaya aday olan panoroma evleri, Ulu İnşaat tarafından başlatılan bir projedir. Bir vatandaşın hayallerinin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan proje hobi bahçeleri, sosyal alanlar, otopark, jeneratör ve internet sistemi ile dikkat çekiyor.


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More