Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

Enterprise İle Avantajlı Araba Kiralamanın Konforunu Yaşayın

Eğer ticari araç kiralayacaksanız hizmet verdiğiniz yolcularınıza karşı da sorumluluk taşıyacaksınız demek oluyor

0 712

Araç kiralama tercihi günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Kişisel araç kullanımının masraflı olması, günübirlik gezmeler için duyulan otomobil ihtiyacı, şehir dışından gelenlerin uzun yola çıkmak istememesi ya da kendi araçlarının müsait olmaması gibi nedenlerle tüketiciler kiralık araba temin ediyor. Bu aşamada oto kiralama aşamasında belli kriterleri göz önünde bulundurmak önem taşıyor. Aracınızla ailenizi, yakınlarınızı ve dostlarınızı taşıyacaksanız onların can güvenliğini de düşünmeniz gerekiyor. Eğer ticari araç kiralayacaksanız hizmet verdiğiniz yolcularınıza karşı da sorumluluk taşıyacaksınız demek oluyor. Ayrıca zamanında bakımı yapılmamış, çeşitli arızaları olan ya da ihtiyacınız için yetersiz olan araçlar trafikte sizi zor durumda bırakabilir ve hatta istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir. Tüm bunlar için Enterprise gibi alanında yetkin ve güvenilir firmalara yönelmek gerekiyor. Enterprise’in araç filosu sadece iç donanımıyla değil; bakımlı, yeni ve lüks görünümlü modelleriyle de öne çıkıyor.

Dünyanın Dört Bir Tarafına Yayılan Hizmet Ağı

İlgili Yazılar

İlk kez Amerika’da kurulan ve araç kiralama hizmeti seçiminde dünyanın en büyük firması olan Enterprise, sektörün yarısından fazlasını payını elinde bulunduruyor. 50 seneyi aşan yılların tecrübesiyle üstün hizmet sunarak müşterilerinin güvenini kazanan firma her bütçeye ve ihtiyaca göre farklı nitelikte araçları tüketicilere sağlayabiliyor. Enterprise, dünyanın dört bir tarafına yayılan hizmet ağıyla bugün 85 ülkede faaliyet yürütüyor. Çeşitli kampanyalarla müşterilerine hizmet veren firma, diğer şirketlerle işbirliği yaparak hizmet gücünü ikiye katlıyor. Araç filosu geniş olan Enterprise taleplere göre benzinli/dizel ya da otomatik vites/manuel vites gibi seçenekleri tüketicilere sunuyor. Farklı büyüklüklerdeki araçlar yaş grubuna göre de sınıflandırılıyor. Ticari ya da binek tercihlerinde göre çok sayıda alternatifle oto kiralama imkanı olan şirketin 20’nin üzerinde araç grupları bulunuyor.

“Kurumsal Hizmet Sözleşmesi” Yapılanlara Ayrıcalıklı Hizmet

Bakımlı, donanımlı, lüks, temiz ve ekonomik araçlarıyla tüketicilerinin taleplerini göz önünde bulunduran dünyaca ünlü şirket, yıllardır müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Çok sayıda kiralama ofisiyle sürücülerin kolayca ulaşabileceği firma; müşteri hizmetleriyle her türlü talebi karşılıyor, şikayetleri sonuçlandırıyor ve çeşitli konularda bilgilendirme yapıyor. Enterprise, kurumsal hizmet sözleşmesi yapılan müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Günlük veya aylık kiralık araba hizmetinde özel fiyatlar sunulan bu müşterilere gsm üzerinden kurumsal satış uzmanları danışmanlık yapıyor. Bunun yanı sıra kurumsal rezervasyon ekibi taleplerinizi daha hızlı yanıtlıyor. Ofislerde ayrıcalıklı hizmet verilen sözleşmeli müşterilere araç temininde öncelik tanınıyor ve onlara özel kampanyalar sunuluyor. Siz de dilerseniz kurumsal hizmet sözleşmesi yaparak Enterprise’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More