Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

Antalya’nın 2018 Turizm Beklentileri Zirvede

Antalya bu yıl turizm beklentilerini yükseltti. 2017 de ülkeye gelen turist sayısında ciddi bir artış var. 2018 de TUI in yaptığı açıklamaya göre en çok Alman turist sayısında artış olacağı bekleniyor.

0 351

Antalya bu yıl turizm beklentilerini yükseltti. 2017 de ülkeye gelen turist sayısında ciddi bir artış var. 2018 de TUI in yaptığı açıklamaya göre en çok Alman turist sayısında artış olacağı bekleniyor. Bu beklenti sonucu Antalya’ya yapılacak seferlere 100 bin kişilik bir ek sefer tarifesi düzenlendi. Turizm konusunda bu yıl geçen senelere göre beklentinin yüksek olması rent a car sektörünü de canlandırdı. Antalya Airport Car Rental’in ( https://www.havaalaniantalyarentacar.com ) Genel Müdürü Emir Tokdemir 2018’in Antalya için son zamanların en renkli yılı olmasını beklediklerini söyledi. Bu anlamda kiralık araç filosunu yenilediklerini, güçlendirdiklerini belirtti. Araç kiralama konusunda müşterilere bir çok kolaylık sağlayan firma aynı zamanda Antalya’nın en eski rent a car firmalarından birisi.

Antalya da Araba Kiramanın En Kolay Yolu

Daha öncesinden araba kiralayanların tecrübe edindiği üzere rent a car firmaları sizlerden boş senet, kefil veya kredi kartı blokesi isterler. Antalya Rent a Car tüm bunları kaldırarak sizlere senetsiz, depozitosuz ve kefilsiz araba kiralıyor. Yapmanız gereken tek şey en az 2 yıl olmak kaydı ile ehliyetinizi bize getirmek ve dilediğiniz model kiralık arabanızı bizden kiralamak. Bu kadar kolay, bu kadar zahmetsiz.

İlgili Yazılar

Antalya Rent a Car geride bıraktığı 35 yılın tecrübesi ve sizlerin memnuniyeti ile yoluna devam ediyor. Güçlü filomuz ve deneyimli saha ekibimiz 7/24 sizlere hizmet veriyor. Bizleri bugünlere taşıyan en güçlü temel sizlerin memnuniyeti ve biz bunun bilincinde olarak rent a car taleplerinizi sizleri yormadan, sıkmadan en kolay şekilde sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız tek gün araba kiralama hizmeti ile Antalya da bir günlük kiralık araba ihtiyacı olan misafirlerimize hizmet verdik ve bu hizmetimiz sizler tarafından memnuniyetle karşılandı. Birçok rent a car firmasının en az 3 gün araba kiraladığı ve sadece bir gün ihtiyacı olanların bile mecburiyetten 3 gün araba kiralamak zorunda kaldığı dönemleri firmamız sayesinde geride bıraktık.

Antalya Rent a Carın Hizmetleri Saymakla Bitmiyor !

Kışın sizleri kiralık arabanızı teslim etmek için beklerken aracın kaloriferlerini açtık ve öyle bekledik. İstedik ki sizleri sadece biz  değil , kiralık arabalarımız da sıcak karşılasın. Yine yaz aylarında havalimanında saha ekibimiz sizlere araçlarınızı teslim etmek için beklerken araçların klimaları açık olarak bekliyorlar. Antalya Rent Car sizleri her zaman düşünüyor.


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More