Kiev Gece Hayatı

Eğlence sektörü ile öne çıkan şehir Kiev gece hayatı oldukça renkli, gezilecek yerleri ile de zengin

Ukraynalı Güzeller
0 350

Eğlence sektörü ile öne çıkan şehir Kiev gece hayatı oldukça renkli, gezilecek yerleri ile de zengin. Şehirde özellikle akşamları oldukça hareketli ve zevkli anlar yaşayabileceğiniz Kiev gece kulüpleri bulunmaktadır.

Kiev gece hayatı

Kiev gece hayati
Kiev gece hayati

Ukrayna’da eğlence ve gece kulüpleri dediğinizde ilk seçeceğiniz yer Kiev gece hayatı olmalıdır. Şehir gece hayatı ile ünlendi ve eğlence turizminde tercih edilen bir yer haline geldi. Ukrayna’nın büyüleyici güzellikteki birbirinden seksi ve güzel kızları da şehrin ününde önemli bir yere sahip. Eğlencenin sabahlara kadar sürdüğü Kiev gece kulüplerinde hayat çok hızlı akmaktadır. Burada geçireceğiniz tatilden sonra emin olabilirsiniz ki sizde unutulmaz anılar bırakacaktır. Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen güzel Kiev kadınları ile tanışmak için de biraz Rusça bilmeniz avantajınıza olacaktır. Şehirde İngilizce bilme oranı düşük olsa da genelde kulüplere gelen kızların birçoğu İngilizce biliyor. Kiev eğlence ve gece hayatına dair fotoğraf ve videoları da internetten takip ettiğinizde şehir hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Kiev gece kulüpleri

Kiev en iyi gece kulüpleri
Kiev gece kulüpleri

Şehirde birbirinden şık ve lüks birçok Kiev gece kulüpleri bulunmaktadır. Şehirde bulunan özellikle Forsage, Indigo, Sorry Babushka, D’lux, Skybar, Caribbean gece kulüplerini tercih edebilirsiniz. Bunların dışında size önerebileceğimiz yerlerden bir tanesi de Saxon Night club. Yine Shooters Club’da özellikler Cuma ve cumartesi günleri şehirde gidebileceğiniz yerler arasında. En iyi müzik ve dans şovlarını izlemek için ise Disko Radio Hall isimli mekanı tavsiye edebiliriz. Rio Club ise kendine has tarzı ve dekoru ile yine şehirde gece eğlencesini renkli kılan yerler arasında. Birçok gece kulübü, bar, striptiz club ve pubı bünyesinde barındıran Arena City de ilginç bir yer. Pasajı andıran ve ortada büyük avlusu ile birçok gece kulübünün bulunduğu bir yer. Kiev gece hayatını en güzel şekilde yaşayabileceğiniz birçok kaliteli mekan bulunmaktadır. Bu mekanlar arasında seçim yapmak için oldukça zorlanabilirsiniz. Kiev’de yaşayabileceğiniz en güzel vakti gece eğlence hayatında yaşarsınız.

Kiev’de gece hayatı fiyatları

Kiev gece kulüplerinde fiyatlar
Kiev gece kulüplerinde fiyatlar

Peki bu kadar eğlence ve kulüpleri anlattıktan sonra Kiev’de gece hayatı fiyatları nasıl diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. Şehirde eğlence sektörü için fiyatlar Türkiye’ye bakarak oldukça ucuz. Kulüplere giriş ücreti olarak ödeyeceğiniz paralar neredeyse 10 TL ile 20 Tl arasında. Yine gece kulüplerinde içki ücretleri bize göre komik rakamlarda. Litrelik bir viski açtırmak istediğinizde 200 TL ile 300 TL arası fiyatlar ki bu da en ünlü kulüplerde. Bunun dışında votka Redbull içmek isterseniz kokteyl olarak sunuyorlar ve yine 70 UAH ile 120 UAH arasında. Eğer gittiğiniz mekanlarda Kiev striptiz club danslarını VIP odalarda izlemek isterseniz fiyatlar 10 dolar. Tabi burada 1 şarkı eşliğinde sadece 5 dakika süre alabiliyorsunuz. Bunun dışında Kiev’de gece hayatına ne kadar harcarım diye soracak olursanız bu tamamen sizin bütçenize bağlı.

Şehir hakkında detaylı bilgi almak, gezilecek görülecek yerleri ve gece kulüplerinin inceleme yazıları için ukraynada.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.