Nereye Dergisi
Arkeoloji, Tarih, Gezi, Seyahat ve Yaşam Kültürü Dergisi

Tıbbi Medikal Tercüme Hizmeti

İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı yollardan etki eden her şey Tıbbi ve Medikal Tercüme Hizmetine profesyonel nitelikte ihtiyaç oluşturur.

0 121

Son yıllarda insan sağlığına verilen önem artmıştır. İleri teknik yöntemleriyle yapılan araştırma ve çalışmalarla Tıp Bilimi ilerleyerek, insan sağlığına fayda aşamasında, tıbbi – medikal cihaz ve malzemelerin kullanımı önem kazanmıştır. İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı yollardan etki eden her şey Tıbbi ve Medikal Tercüme Hizmetine profesyonel nitelikte ihtiyaç oluşturur.

Online çeviri platformunda marka güvenilirliği ile lider konumda olan Protranslate ile dünya kalite standartları seviyesinde gerçekleştirdiğimiz tıbbi medikal tercüme taleplerinizi https://www.protranslate.net/tr/tibbi-medikal-ceviri adresimizden kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Tıbbi, medikal ve akademik alanında bilgi ve donanım sahibi 150’den fazla Yeminli Tercümanımız, 40’ın üzerinde yabancı dilde profesyonel çeviri yaparak; Tıbbi makale tercümesi, Tıbbi kitap tercümesi, Tıbbi Araştırma Tercümesi, Mikrobiyoloji tercümesi, Diş hekimliği tercümesi, Biyomedikal tercümesi, Prospektüs tercümesi, Ameliyat raporu tercümesi, Medikal cihaz tercümeleri, Medikal ürünlerin patent tercümesi, Epikriz Raporu tercümesi, Eczacılık tercümesi,Veterinerlik tercümesi, Lisans tercümesi, Akademik tıp belgeleri tercümesi, Klinik deney tercümesi, Klinik tanıtım yazıları tercümesi dahil olmak üzere her çeviriyi yapabilmektedir.

Tıp alanında uzman Yeminli Tercüman kadromuz, tıbbi ve medikal terminoloji, akronim ve eponim bilgisi tam olmakla birlikte, Latince ve Yunanca dil yapılarının kriterleri ile özel çeviri potansiyeline hakîmdir.

İlgili Yazılar

Müşteri memnuniyetini tercümenin her aşamasında en üst seviyede tutan güçlü ekibimiz Protranslate, bu güne kadar Tıbbi-medikal cihaz üretimi yapan firmalarla, tıbbi-medikal cihaz kullanan sağlık kurumları ile ve sağlık araştırmaları yapan kurum ve şirketlerle çalışmış ve çeviri hizmetlerini üstün kalite performansı ile karşılamıştır.

Kuruma ve kişiye özel olarak sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlandırma stratejilerimiz sayesinde, müşterilerimize önemli bir memnuniyet daha kazandırmış oluyoruz. Online canlı destek hattımız 7/24 ulaşılabilir olup, ‘Acil Yeminli Çeviri’ hizmetiylede sektördeki diğer rakiplerimizden farkımızı gösteriyoruz.

Yeminli Tercümesini istediğiniz dökümanlarınızı, dosyalarınızı veya metinlerinizi eşsiz sistemimize online olarak ve dilediğiniz formatta yükleyin ve sadece teslim almanız gereken tarihi belirtin. Tercümesi profesyonelce tamamlanan çeviri belgeleri Yeminli Tercümanın imza ve kaşesiyle, noter tasdiki yaptırılmış olarak tarafınıza hızlı kurye, kargo veya posta hizmetiyle teslim edilecektir.


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More