Arkeoloji ve Gezi Kültürü Dergisi

Medyum Ali Gürses Hoca Kimdir?

Her ne kadar modern çağın getirdikleri nedeniyle uzaklaşmış olsak da, manevi alem hala hayatımızın bir parçası ve her zaman orada olmaya devam edecek

0 69

Her ne kadar modern çağın getirdikleri nedeniyle uzaklaşmış olsak da, manevi alem hala hayatımızın bir parçası ve her zaman orada olmaya devam edecek. Manevi alemde yaşanan pek çok olay, fiziki aleme etki ederek belli başlı sonuçlar ortaya çıkarmakta. Bu olaylar, kimi zaman kötü niyetli insanlar tarafından tetikleniyor kimi zaman ise tamamen kaderin bir parçası olarak ortaya çıkıyor.

İslami bilimlerde çok sık karşımıza çıkan büyü, vefk ve buna benzer konular, üzerinde uzun yıllar çalışma ve tecrübe gerektiren olaylar. Pek çok insanın bilgi edinmekte zorlandığı ve başlarına gelen olayları anlamlandıramadığı bu gibi durumlarda, işinde uzman ve tecrübeli bir hoca en büyük ihtiyaç haline geliyor.

Medyum Ali Gürses islami bilimler ve bu ilimler ile alakalı destekleyici yan dallarda yaptığı tahsis ile, pek çok insana yardım etmeye devam ediyor. İnsanların tek başlarına anlamlandıramadığı konuları birer birer çözüme kavuşturan ve her aşamasında tüm sorulara yanıt vermeyi başaran Medyum Ali Hoca, almış olduğu yüksek tahsil sayesinde, bu işi yaptığını söyleyen diğerlerinden sıyrılarak, çok daha önemli bir konuma oturuyor.

İlgili Yazılar
1 250

Türkiye’nin her noktasında, binlerce insanın yardımına koşan Medyum Ali Hoca, insanların başlarına gelen ve çözüm aradıkları tüm konularda sorulara cevap veriyor. Merak edilen her şeyi yanıtlayarak insanların aklındaki soru işaretlerini kaldıran Medyum Ali Hoca, her türlü durum için gereken çalışmayı da büyük bir titizlikle yerine getiriyor.

Hakkında bilgi bulunması çok zor olan konularda bile bilgi ve deneyime sahip olan bu isim, yaptığı işteki tecrübesini her geçen gün daha fazla insan ile buluşturuyor. Sürekli artan popülaritesi ile, işlerine olan talebin artması, Medyum Ali Gürses’i, alanında tanınan ve aranan bir isim haline getiriyor.

Manevi alemin gizemli kapılarını aralayan ve buradan insanların ihtiyaç duyduğu bilgiyi çıkaran Medyum Ali Hoca, ihtiyaç duyulabilecek pek çok konuda, büyük bir titizlik ile çalışarak, gereken her şeyi yapıyor. Hakkında yapılan binlerce olumlu yorumun gösterdiği gibi, bu işi gerçekten yapan ve insanlara yardım etmeyi başaran isimlere verilen değer çok yüksek.

Kendisine ulaşmak isteyenler için birçok yol var ancak en kolayı sadece bulunduğu semttekilere değil dünyanın her yerine kargo yoluyla işlem yapabildiği için telefon veya mail yoluyla ulaşmak. Mail adresi medyumalibey@gmail.com telefonu 05355906275 olan Ali Gürses ismi yakın zamanda önümüze daha çok çıkacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.